KONKURSY

Ważny od: 28/02/2011 do: 31/07/2011
"Sztuka widzenia" - zaprojektuj zabawkę Koła naukowe działające przy Instytucie Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na projekt zabawki dla dzieci słabowidzących. Pula nagród to aż 10 tysięcy złotych.
Czytaj więcej
Ważny od: 19/03/2011 do: 16/05/2011
Wielcy Polacy w kulturze - konkurs filmów krótkometrażowych Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza studentów i uczniów szkół średnich na szczególny konkurs - Wielcy Polacy w kulturze.
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 29/05/2011
Zostań Debiutantem rebel:tv i wykorzystaj swoją szansę! Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 31/05/2011
Pamiętajmy o Osieckiej po raz 14 Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.
Czytaj więcej
Ważny od: 30/04/2011 do: 31/08/2011
Konkurs poetycki im. Stanisława Czernika Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów organizuje kolejną edycję prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu poetyckiego, którego patronem jest wybitny poeta, prozaik, eseista, tłumacz, teoretyk literatury Stanisław Czernik
Czytaj więcej
Ważny od: 01/05/2011 do: 31/07/2011
L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki po raz jedenasty Już 1 maja ruszy jedenasta edycja konkursu na stypendia L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki przy wsparciu Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Konkurs kierowany jest do młodych kobiet – naukowców, które prowadzą badania w dziedzinach biologiczno-medycznych.
Czytaj więcej
Ważny od: 02/05/2011 do: 31/07/2011
Konkurs aMazing Short Films aMazing Short Films - konkurs na najlepszy film krótkometrażowy.
Czytaj więcej
Ważny od: 02/05/2011 do: 10/06/2011
Artyści do dzieła! Kolejni, po Maksie Cieślaku, polscy twórcy przed szansą wygrania prestiżowego konkursu artystycznego
Czytaj więcej
Ważny od: 02/05/2011 do: 10/06/2011
„Widzę, interweniuję, dokumentuję” – konkurs dziennikarstwa obywatelskiego. Kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz portal www.dziennikarstwo.pl zapraszają do udziału w konkursie dziennikarstwa obywatelskiego „Widzę, interweniuję, dokumentuję”.
Czytaj więcej
Ważny od: 02/05/2011 do: 30/06/2011
Konkurs make me! 2011 Po raz czwarty Łódź Art Center zaprasza młodych projektantów do udziału w konkursie make me!. Konkurs skierowany jest do młodych projektantów (zarówno indywidualnych, jak i grup projektowych) w wieku od 20 do 30 lat.
Czytaj więcej
SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
Rozmowa tygodnia

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!

Felieton miesiąca

Chusta do noszenia dziecka stałą się modnym tematem, często poruszanym na łamach kolorowej prasy czy mediach familijnych. Noszenie nie jest już synonimem rozpieszczania, stało się wyrazem troski o prawidłowych rozwój dziecka, odpowiadaniem na jego potrzeby.

Kursy szkolenia Kazimierz Biskupi, Kursy szkolenia Ćmińsk, Kursy szkolenia zachodniopomorskie, Opiekunki Więcków, Opiekunki Równia, Kursy szkolenia kujawsko-pomorskie, Kursy szkolenia małopolskie, Kursy szkolenia Kujakowice Górne, Kursy szkolenia Stawiszyn, Kursy szkolenia Zdrochec, Kursy szkolenia Nakonowo, Kursy szkolenia Łobodno, Kursy szkolenia warmińsko-mazurskie, Kursy szkolenia Branica Radzyńska, Kursy szkolenia Morawin, Kursy szkolenia Osiek, Kursy szkolenia Kwiecewo, Kursy szkolenia Sątopy, Kursy szkolenia Ciepłowody, Kursy szkolenia Długopole, Kursy szkolenia Błudowo, Kursy szkolenia Mierzwin, Kursy szkolenia Nowy Sielc, Opiekunki Kostów, Opiekunki Pichlice, Opiekunki Żerków, Kursy szkolenia Drochlin, Kursy szkolenia Momoty Górne, Kursy szkolenia Rydułtowy, Kursy szkolenia pomorskie
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.