KONKURSY


Konkurs z okazji Dnia Dziecka... dla nieco starszy dzieci! Puść wodze fantazji i wybierz sobie prezent.
Czytaj więcej
Ważny od: 27/03/2011 do: 24/05/2011
Moja wymarzona przygoda Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić małych artystów i ich rodziców do wzięcia udziału w konkursie. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie pracy plastycznej: makiety, komiksu, obrazka (dowolną techniką oraz w dowolnym formacie) lub pracy literackiej: wierszyk, opowiadanie (dowolnym stylem).
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 31/05/2011
Pamiętajmy o Osieckiej po raz 14 Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 26/05/2011
Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka Lotnicze Pogotowie Ratunkowe po raz pierwszy ogłasza ogólnopolski konkurs pn. "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka". Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat. Należy stworzyć pracę o tematyce związanej z działalnością Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przesłać ją wraz ze zgodą rodzica do siedziby Centrali SP ZOZ LPR przed 26 maja 2011 r. Zwycięzcy o wynikach konkursu zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni do bazy HEMS w Warszawie. Tam 1 czerwca będą mieli okazję odbyć niezapomniany lot w symulatorze.
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 20/05/2011
Czar Kota - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Konkurs jest opowieścią o zwierzętach, które towarzyszą nam w życiu. Fascynują swoją indywidualnością, zadziwiają swym zachowaniem i osobowością, są przyjaciółmi i partnerami człowieka. Przedstawienie postaci kota może być dosłowne lub w przenośni, symboliczne albo pokazujące relacje z ludźmi. Temat ten daje mnóstwo możliwości i dużą swobodę interpretacji, do czego gorąco zachęcamy!
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 31/10/2011
Konkurs na opracowanie strony internetowej Fundacja RECAL ogłosiła kolejny konkurs pod nazwą „Aluminiowa strona recyklingu”. Polega on na opracowaniu stron internetowych na temat zbiórki, odzysku i recyklingu aluminiowych puszek po napojach oraz korzyści z tego płynących. Udział w konkursie mogą brać grupy maksymalnie 10 uczniów w wieku 12-19 lat.
Czytaj więcej
Ważny od: 27/04/2011 do: 13/05/2011
Konkurs „Ekologia w mieście - bądź młodym badaczem przyrody” Stowarzyszenie Ziemia i My - Centrum Edukacji Ekologicznej w Dąbrowie Górniczej zaprasza uczniów wszystkich typów szkół w całym kraju zainteresowanych problematyką ekologiczną do udziału w ogólnopolskim konkursie „Ekologia w mieście - bądź młodym badaczem przyrody”.
Czytaj więcej
Ważny od: 29/04/2011 do: 18/05/2011
Cztery pory poku Zapraszamy wielbicieli pędzla i palety do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim “Cztery pory roku”- wiosna. Bawmy się kolorami wiosny i malujmy, malujmy, malujmy…
Czytaj więcej
SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
Rozmowa tygodnia

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!

Felieton miesiąca

Chusta do noszenia dziecka stałą się modnym tematem, często poruszanym na łamach kolorowej prasy czy mediach familijnych. Noszenie nie jest już synonimem rozpieszczania, stało się wyrazem troski o prawidłowych rozwój dziecka, odpowiadaniem na jego potrzeby.

Kursy szkolenia Kuczków, Kursy szkolenia dolnośląskie, Kursy szkolenia Dobrzany, Kursy szkolenia Meszna Opacka, Kursy szkolenia Wyżnica, Opiekunki Krobia, Kursy szkolenia Grabiny, Kursy szkolenia Pietrzwałd, Opiekunki Nowe Budy, Kursy szkolenia Zbludza, Opiekunki Żeronice, Kursy szkolenia kujawsko-pomorskie, Kursy szkolenia Pilchowo, Kursy szkolenia Różan, Kursy szkolenia Gęstowice, Kursy szkolenia Zdziarzec, Kursy szkolenia Stare Szpaki, Kursy szkolenia Mąkoszyce, Opiekunki Zienki, Kursy szkolenia Zubrzyca Górna, Kursy szkolenia śląskie, Kursy szkolenia lubuskie, Kursy szkolenia Żdżary, Kursy szkolenia Pierzchów, Opiekunki Słowikowo, Kursy szkolenia Łuczywno, Kursy szkolenia Wałsnów, Kursy szkolenia Bierkowice, Kursy szkolenia Wójtowa, Kursy szkolenia podlaskie
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.