KONKURSY


Konkurs z okazji Dnia Dziecka rozpoczęty! Baw się, pstrykaj zdjęcia i wygraj dla swojej pociechy nagrodę na Dzień Dziecka!
Czytaj więcej

Konkursy na Dzień Dziecka - wyniki! Podajemy nazwiska zwycięzców :)
Czytaj więcej
Ważny od: 07/03/2011 do: 17/05/2011
Konkurs plastyczny "My dzieci - mamy swoje prawa" Samorządowe Przedszkole nr 130 Zaprasza do udziału w VI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "My dzieci - mamy swoje prawa"
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 29/05/2011
Zostań Debiutantem rebel:tv i wykorzystaj swoją szansę! Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 31/05/2011
Pamiętajmy o Osieckiej po raz 14 Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 26/05/2011
Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka Lotnicze Pogotowie Ratunkowe po raz pierwszy ogłasza ogólnopolski konkurs pn. "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka". Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat. Należy stworzyć pracę o tematyce związanej z działalnością Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przesłać ją wraz ze zgodą rodzica do siedziby Centrali SP ZOZ LPR przed 26 maja 2011 r. Zwycięzcy o wynikach konkursu zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni do bazy HEMS w Warszawie. Tam 1 czerwca będą mieli okazję odbyć niezapomniany lot w symulatorze.
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 20/05/2011
Czar Kota - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Konkurs jest opowieścią o zwierzętach, które towarzyszą nam w życiu. Fascynują swoją indywidualnością, zadziwiają swym zachowaniem i osobowością, są przyjaciółmi i partnerami człowieka. Przedstawienie postaci kota może być dosłowne lub w przenośni, symboliczne albo pokazujące relacje z ludźmi. Temat ten daje mnóstwo możliwości i dużą swobodę interpretacji, do czego gorąco zachęcamy!
Czytaj więcej
Ważny od: 28/04/2011 do: 28/05/2011
Zabawy na świeżym powietrzu i najlepsze Eko-sztuczki Zabawy ruchowe wyjdą wszystkim na zdrowie, a przy okazji… możecie wygrać kartonowe zabawki na dzień dziecka... Serwis Ekorodzice.pl z pomocą ekorodziców zamierza też stworzyć praktyczne porady domowe na każdą okazję – od naturalnych maseczek do włosów po środki czystości przygotowane z octu i sody
Czytaj więcej
Ważny od: 01/05/2011 do: 31/07/2011
L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki po raz jedenasty Już 1 maja ruszy jedenasta edycja konkursu na stypendia L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki przy wsparciu Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Konkurs kierowany jest do młodych kobiet – naukowców, które prowadzą badania w dziedzinach biologiczno-medycznych.
Czytaj więcej
SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
Rozmowa tygodnia

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!

Felieton miesiąca

Chusta do noszenia dziecka stałą się modnym tematem, często poruszanym na łamach kolorowej prasy czy mediach familijnych. Noszenie nie jest już synonimem rozpieszczania, stało się wyrazem troski o prawidłowych rozwój dziecka, odpowiadaniem na jego potrzeby.

Kursy szkolenia Głuszyca, Kursy szkolenia Ulatowo-Pogorzel, Kursy szkolenia Janisławice, Kursy szkolenia Prabuty, Kursy szkolenia pomorskie, Kursy szkolenia Sutków, Kursy szkolenia Miłkowice, Kursy szkolenia Sępopol, Kursy szkolenia kujawsko-pomorskie, Opiekunki Sosnowica, Kursy szkolenia Czarny Las, Kursy szkolenia Wierzbica, Kursy szkolenia Uśnice, Kursy szkolenia Paprotnia, Kursy szkolenia Kowalki, Kursy szkolenia Prawno, Kursy szkolenia Giewartów, Opiekunki Staroźreby, Opiekunki Stary Ochędzyn, Kursy szkolenia świętokrzyskie, Kursy szkolenia śląskie, Kursy szkolenia Saczyn, Kursy szkolenia Szastarka, Opiekunki Lgiń, Kursy szkolenia lubuskie, Kursy szkolenia Sadowne, Kursy szkolenia Gaworzyce, Kursy szkolenia Rasy, Kursy szkolenia Brzeg Dolny, Opiekunki Orchówek
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.