KONKURSY


What is the success for you? Weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!
Czytaj więcej
Ważny od: 28/02/2011 do: 31/07/2011
"Sztuka widzenia" - zaprojektuj zabawkę Koła naukowe działające przy Instytucie Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na projekt zabawki dla dzieci słabowidzących. Pula nagród to aż 10 tysięcy złotych.
Czytaj więcej
Ważny od: 16/03/2011 do: 10/06/2011
Młodzi na start! Misją magazynu ELLE Decoration jest wspieranie młodych i zdolnych polskich artystów zajmujących się wzornictwem przemysłowym, czemu służyć ma ogłoszony przez magazyn konkurs „Młodzi na start”.
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 29/05/2011
Zostań Debiutantem rebel:tv i wykorzystaj swoją szansę! Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 31/05/2011
Pamiętajmy o Osieckiej po raz 14 Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 26/05/2011
Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka Lotnicze Pogotowie Ratunkowe po raz pierwszy ogłasza ogólnopolski konkurs pn. "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka". Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat. Należy stworzyć pracę o tematyce związanej z działalnością Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przesłać ją wraz ze zgodą rodzica do siedziby Centrali SP ZOZ LPR przed 26 maja 2011 r. Zwycięzcy o wynikach konkursu zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni do bazy HEMS w Warszawie. Tam 1 czerwca będą mieli okazję odbyć niezapomniany lot w symulatorze.
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 31/10/2011
Konkurs na opracowanie strony internetowej Fundacja RECAL ogłosiła kolejny konkurs pod nazwą „Aluminiowa strona recyklingu”. Polega on na opracowaniu stron internetowych na temat zbiórki, odzysku i recyklingu aluminiowych puszek po napojach oraz korzyści z tego płynących. Udział w konkursie mogą brać grupy maksymalnie 10 uczniów w wieku 12-19 lat.
Czytaj więcej
Ważny od: 27/04/2011 do: 13/05/2011
Konkurs „Ekologia w mieście - bądź młodym badaczem przyrody” Stowarzyszenie Ziemia i My - Centrum Edukacji Ekologicznej w Dąbrowie Górniczej zaprasza uczniów wszystkich typów szkół w całym kraju zainteresowanych problematyką ekologiczną do udziału w ogólnopolskim konkursie „Ekologia w mieście - bądź młodym badaczem przyrody”.
Czytaj więcej
Ważny od: 30/04/2011 do: 31/08/2011
Konkurs poetycki im. Stanisława Czernika Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów organizuje kolejną edycję prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu poetyckiego, którego patronem jest wybitny poeta, prozaik, eseista, tłumacz, teoretyk literatury Stanisław Czernik
Czytaj więcej
SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
Rozmowa tygodnia

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!

Felieton miesiąca

Chusta do noszenia dziecka stałą się modnym tematem, często poruszanym na łamach kolorowej prasy czy mediach familijnych. Noszenie nie jest już synonimem rozpieszczania, stało się wyrazem troski o prawidłowych rozwój dziecka, odpowiadaniem na jego potrzeby.

Kursy szkolenia Wojcieszyce, Kursy szkolenia Doruchów, Kursy szkolenia Mielec, Kursy szkolenia Bartoszów, Kursy szkolenia podlaskie, Kursy szkolenia Krzywa, Kursy szkolenia Zręcin, Kursy szkolenia mazowieckie, Opiekunki Marciszów, Kursy szkolenia Ochaby Małe, Kursy szkolenia Międzyborów, Opiekunki Radolin, Opiekunki Łanięta, Kursy szkolenia Grądy-Woniecko, Kursy szkolenia Pinczyn, Kursy szkolenia Stare Koźle, Opiekunki Grzegorzowice Wielkie, Kursy szkolenia Dłużyna Dolna, Kursy szkolenia Brzóza Stadnicka, Kursy szkolenia Włodzienin, Kursy szkolenia Czarna Sędziszowska, Kursy szkolenia Lubomino, Kursy szkolenia wielkopolskie, Kursy szkolenia Lubasz, Kursy szkolenia Januszewice, Kursy szkolenia Jabłońskie, Opiekunki Leszczany, Kursy szkolenia pomorskie, Kursy szkolenia Smołdzino, Kursy szkolenia kujawsko-pomorskie
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.