KONKURSY

Ważny od: 28/02/2011 do: 31/07/2011
"Sztuka widzenia" - zaprojektuj zabawkę Koła naukowe działające przy Instytucie Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na projekt zabawki dla dzieci słabowidzących. Pula nagród to aż 10 tysięcy złotych.
Czytaj więcej
Ważny od: 16/03/2011 do: 10/06/2011
Młodzi na start! Misją magazynu ELLE Decoration jest wspieranie młodych i zdolnych polskich artystów zajmujących się wzornictwem przemysłowym, czemu służyć ma ogłoszony przez magazyn konkurs „Młodzi na start”.
Czytaj więcej
Ważny od: 19/03/2011 do: 16/05/2011
Wielcy Polacy w kulturze - konkurs filmów krótkometrażowych Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza studentów i uczniów szkół średnich na szczególny konkurs - Wielcy Polacy w kulturze.
Czytaj więcej
Ważny od: 23/03/2011 do: 23/03/2011
Wyniki II edycji konkursu "OKO" Najlepszy tekst II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Okołoszkolnego wybrany!
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 29/05/2011
Zostań Debiutantem rebel:tv i wykorzystaj swoją szansę! Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 31/05/2011
Pamiętajmy o Osieckiej po raz 14 Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.
Czytaj więcej
Ważny od: 27/04/2011 do: 31/05/2011
Smaki życia codziennego Przez obiektyw widzisz więcej? Pstrykanie sprawia Ci przyjemność? Fotografia to Twoja pasja? Dolnośląska Szkoła Wyższa przygotowała dla Ciebie wyjątkowy konkurs.
Czytaj więcej
Ważny od: 27/04/2011 do: 30/11/2011
Cztery pory roku: JESIEŃ Cztery pory roku to nie tylko znany utwór Vivaldiego. To również tytuł nowego konkursu organizowanego przez Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi. Aby wziąć w nim udział nie musisz grać na żadnym instrumencie, znać nut ani nawet mieć poczucia rytmu, choć poczucie estetyki, kreatywność i pasja fotograficzna jest wskazana. Nawet bardzo!
Czytaj więcej
SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
Rozmowa tygodnia

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!

Felieton miesiąca

Chusta do noszenia dziecka stałą się modnym tematem, często poruszanym na łamach kolorowej prasy czy mediach familijnych. Noszenie nie jest już synonimem rozpieszczania, stało się wyrazem troski o prawidłowych rozwój dziecka, odpowiadaniem na jego potrzeby.

Kursy szkolenia świętokrzyskie, Kursy szkolenia Tczów, Kursy szkolenia Kurzyna Średnia, Kursy szkolenia wielkopolskie, Kursy szkolenia Śmiardowo Krajeńskie, Kursy szkolenia Węgliska, Kursy szkolenia Mlęcin, Kursy szkolenia Makowisko, Kursy szkolenia Wielącza, Opiekunki Barcice, Kursy szkolenia małopolskie, Kursy szkolenia Brzozów Stary, Opiekunki Koniecpol, Opiekunki Cedry Małe, Kursy szkolenia Barcice Górne, Kursy szkolenia Wiskitki, Kursy szkolenia Rysiny-Kolonia, Kursy szkolenia Celbowo, Kursy szkolenia Próchnowo, Opiekunki Dąbki, Opiekunki Iwanowice, Kursy szkolenia opolskie, Kursy szkolenia Regulice, Kursy szkolenia Wągrowiec, Kursy szkolenia Rzewnie, Kursy szkolenia zachodniopomorskie, Kursy szkolenia Wojtkówka, Kursy szkolenia Ścinawka Średnia, Kursy szkolenia Drobin, Kursy szkolenia Ryki
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.