KONKURSY

do: 15/05/2011
Ogólnopolski konkurs Twórczy Nauczyciel Już po raz drugi Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zachęca nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie "Twórczy Nauczyciel". Chcemy docenić pedagogów, którzy traktują swoją pracę jak twórcze wyzwanie, prowadzą lekcje w niekonwencjonalny, ciekawy sposób, inspirujący młodzież do myślenia i samodzielnych poszukiwań. W tym roku organizatorzy poszerzają formułę konkursu i chcą wybrać także najbardziej twórczych uczniów. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja! Do wygrania atrakcyjne nagrody!
Czytaj więcej
Ważny od: 28/02/2011 do: 31/07/2011
"Sztuka widzenia" - zaprojektuj zabawkę Koła naukowe działające przy Instytucie Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na projekt zabawki dla dzieci słabowidzących. Pula nagród to aż 10 tysięcy złotych.
Czytaj więcej
Ważny od: 16/03/2011 do: 10/06/2011
Młodzi na start! Misją magazynu ELLE Decoration jest wspieranie młodych i zdolnych polskich artystów zajmujących się wzornictwem przemysłowym, czemu służyć ma ogłoszony przez magazyn konkurs „Młodzi na start”.
Czytaj więcej
Ważny od: 17/03/2011 do: 09/05/2011
III edycja konkursu na komiks i animację o tematyce ekonomicznej Fundacja FOR we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK ogłasza trzecią edycję konkursu na komiks i animację o tematyce ekonomicznej. Zagadnienia tegorocznej edycji związane są z systemem emerytalnym, absurdalnymi wydatkami państwa, wpływem prawa na rozwój gospodarki oraz z Unią Europejską.
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 29/05/2011
Zostań Debiutantem rebel:tv i wykorzystaj swoją szansę! Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!
Czytaj więcej
Ważny od: 29/03/2011 do: 31/05/2011
Pamiętajmy o Osieckiej po raz 14 Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.
Czytaj więcej
Ważny od: 20/04/2011 do: 15/05/2011
Precz z nudą! Nakręć film! Znasz myśl Alfreda Hitchcocka "Film to życie, z którego wymazano plamy nudy"? Wykorzystaj ją i na jej podstawie nakręć film, który będzie trwał 3-7 minut i weź udział w Przeglądzie Studenckich Filmów Amatorskich.
Czytaj więcej
Ważny od: 24/04/2011 do: 26/05/2011
Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka Lotnicze Pogotowie Ratunkowe po raz pierwszy ogłasza ogólnopolski konkurs pn. "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka". Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat. Należy stworzyć pracę o tematyce związanej z działalnością Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przesłać ją wraz ze zgodą rodzica do siedziby Centrali SP ZOZ LPR przed 26 maja 2011 r. Zwycięzcy o wynikach konkursu zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni do bazy HEMS w Warszawie. Tam 1 czerwca będą mieli okazję odbyć niezapomniany lot w symulatorze.
Czytaj więcej
SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
Rozmowa tygodnia

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!

Felieton miesiąca

Chusta do noszenia dziecka stałą się modnym tematem, często poruszanym na łamach kolorowej prasy czy mediach familijnych. Noszenie nie jest już synonimem rozpieszczania, stało się wyrazem troski o prawidłowych rozwój dziecka, odpowiadaniem na jego potrzeby.

Kursy szkolenia Łeba, Kursy szkolenia Dzierzgówek, Kursy szkolenia lubelskie, Kursy szkolenia Męcina Wielka, Kursy szkolenia podkarpackie, Kursy szkolenia Szamocin, Kursy szkolenia Puszno Godowskie, Kursy szkolenia Radostowo, Kursy szkolenia Krasnowo, Opiekunki Rudzienko, Kursy szkolenia Grudziądz, Kursy szkolenia Ciążeń, Kursy szkolenia Witanowice, Kursy szkolenia pomorskie, Kursy szkolenia opolskie, Kursy szkolenia Wierzchucin Królewski, Opiekunki Wodynie, Kursy szkolenia Chrzypsko Wielkie, Kursy szkolenia Kalinowiec, Kursy szkolenia Trębaczew, Kursy szkolenia lubuskie, Kursy szkolenia Śliwnica, Kursy szkolenia Golina, Kursy szkolenia Świdnik, Kursy szkolenia Święcieniec, Opiekunki Ludynia, Kursy szkolenia Trzebiel, Opiekunki Kobyłka, Kursy szkolenia Hanulin, Opiekunki Steklin
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.